Një person në Prizren është vet-plagosur me armë

Kronikë e zezë

Një person në Prizren është vet-plagosur me armë

Më: 18 janar 2020 Në ora: 14:28
Plagosje në Prizren

Një person është duke u trajtuar në Spitalin Rajonal të Prizrenit, pasi që i njëjti nga pakujdesia është vetë-plagosur nga arma e zjarrit.

Rasti ka ndodhur dje pasdite në fshatin Atmaxhë të Prizrenit.

Në vendin e ngjarjes është gjetur dhe sekuestruar një pistoletë me tre fishekë dhe një gëzhojë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat