Digjet një restorant në Prishtinë - Bota Sot
Digjet një restorant në Prishtinë

Kronikë e zezë

Digjet një restorant në Prishtinë

Më: 19 janar 2020 Në ora: 12:43
Kuvendi i Kosoves

Një person ka raportuar se në rrethana të panjohura dikush ia ka vënë zjarrin restorantit të tij në Prishtinë, i cili nuk ka qenë në funksion për disa vite, duke shkaktuar dëme materiale.

Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë policore si dhe ekipi i zjarrfikësve të cilët i kanë marrë të gjitha masat e duhura.

Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat