Kërcënohet një doktoreshë në Deçan - Bota Sot
Kërcënohet një doktoreshë në Deçan

Kronikë e zezë

Kërcënohet një doktoreshë në Deçan

Më: 19 janar 2020 Në ora: 15:24
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Deçan, pasi ka kërcënuar një doktoreshë në Qendrën e Mjekësisë Familjare në këtë qytet.

Njësia policore nuk ka takuar të dyshuarin. Rreth orës 19:05 është arrestuar i dyshuari i lartcekur dhe pas intervistimit me urdhër të prokurorit kujdestar është liruar në procedurë të rregullt gjyqësore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat