Parakalim i gabuar, shikoni si janë përplasur 3 makina në Korçë - Bota Sot
Parakalim i gabuar, shikoni si janë përplasur 3 makina në Korçë

Kronikë e zezë

Parakalim i gabuar, shikoni si janë përplasur 3 makina në Korçë

Më: 20 janar 2020 Në ora: 08:10
Pamje nga aksidenti

Një aksident ka ndodhur në Korçë, fatmirësisht pa persona të lënduar.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Çiflig, ku 3 makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Shkak dyshohet një parakalim i gabuar i njërit prej mjeteve, duke sjellë dhe përplasjen.

Policia ka shkuar në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat