Lëndohet punëtori i KEDS-it - Bota Sot
Lëndohet punëtori i KEDS-it

Kronikë e zezë

Lëndohet punëtori i KEDS-it

Më: 20 janar 2020 Në ora: 10:04
Foto ilustrim

Një punëtor i Kompanisë së KEDS-it, deri sa ishte duke punuar në vendin e tij të punës, është rrëzuar aksidentalisht.

Rasti ka ndodhur dje në Malishevë.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në Spital.

Rasti nën hetime.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat