Gjuajtje me armë në Gjakovë, lëndohet një person - Bota Sot
Gjuajtje me armë në Gjakovë, lëndohet një person

Kronikë e zezë

Gjuajtje me armë në Gjakovë, lëndohet një person

Më: 20 janar 2020 Në ora: 12:35
Ilustrim

Një person ka raportuar në polici se është sulmuar fizikisht nga dy të dyshuar, ku më pas njëri prej tyre kishte gjuajtur me armë zjarri

Rasti ka ndodhur pasditen e së dielës në Gjakovë, ndërkaq viktimës I është ofruar ndihmë mjekësore për shkak të lëndimeve të marra nga sulmi.

Policia në raportin 24 orësh ka bërë të ditur se në vendin e ngjarjes është gjetur dhe konfiskuar një gëzhojë e armës me gaz.

Po ashtu, në shtëpinë e të dyshuarit është gjetur dhe konfiskuar një armë Blow e kalibrit 9mm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat