Aksident i rëndë/ 6 persona të plagosur, disa në gjendje të rëndë - Bota Sot
Aksident i rëndë/ 6 persona të plagosur, disa në gjendje të rëndë

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë/ 6 persona të plagosur, disa në gjendje të rëndë

Më: 20 janar 2020 Në ora: 19:56
Pamje nga aksidenti

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në Pogradec ku mësohet se janë përfshirë 3 automjete dhe bëhet me dije për të paktën gjashtë persona të plagosur ku disa prej tyre janë në gjendje të rëndë.

Nuk dihet akoma shkaqet e aksidentit, teksa trafiku është bllokuar për disa momente.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për shkaqet, ku dyshohet për një parakalim të gabuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat