Taksia përplaset me autobusin dhe përfundon në oborrin e një banese - Bota Sot
Taksia përplaset me autobusin dhe përfundon në oborrin e një banese

Kronikë e zezë

Taksia përplaset me autobusin dhe përfundon në oborrin e një banese

Më: 21 janar 2020 Në ora: 14:49
Ilustrim

Një taksi përfundon brenda oborrit të një banese në urën e Shkozës, pasi u përplas me një autobus.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë dhe fatmirësisht nuk raportohen të lënduar.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

Nuk ka ende informacion zyrtar nga blutë e kryeqytetit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat