Digjet shtëpia, vdes një person në Fushë Kosovë - Bota Sot
Digjet shtëpia, vdes një person në Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

Digjet shtëpia, vdes një person në Fushë Kosovë

Më: 22 janar 2020 Në ora: 11:09
Foto ilustrim

Policia raporton se në fshatin Henc të Fushë Kosovës ka ndërruar jetë si pasojë e zjarrit që kishte kapluar –përfshirë një pjesë të dhomës.

 Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse dhe mjeku i cili ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat