Një grua mbahet e mbyllur në banesë dhe keqtrajtohet, arrestohet i dyshuari - Bota Sot
Një grua mbahet e mbyllur në banesë dhe keqtrajtohet, arrestohet i dyshuari

Kronikë e zezë

Një grua mbahet e mbyllur në banesë dhe keqtrajtohet, arrestohet i dyshuari

Më: 24 janar 2020 Në ora: 10:52
Ilustrim

Policia në Leposaviq raporton se një femër shtetase e Serbisë ka njoftuar se i dyshuari i komunitetit boshnjak, e ka mbyllur atë në banesë dhe duke e keqtrajtuar dhe kanosur.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat