Arrestohet pasi e kanosi gjykatësin - Bota Sot
Arrestohet pasi e kanosi gjykatësin

Kronikë e zezë

Arrestohet pasi e kanosi gjykatësin

Më: 25 janar 2020 Në ora: 13:15
Foto ilustrim

Një i dyshuar është arrestuar dje  pasi kishte kanosur një gjykatës në Prishtinë.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat