Arrestohet pasi e sulmoi fizikisht një person - Bota Sot
Arrestohet pasi e sulmoi fizikisht një person

Kronikë e zezë

Arrestohet pasi e sulmoi fizikisht një person

Më: 25 janar 2020 Në ora: 13:33
Foto ilustrim

Një i dyshuar është arrestuar dje në Bllacë të Suharekës pasi që i njëjti pas një zënke, ka sulmuar fizikisht një person tjetër.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti pas pranimit të tretmanit mjekësor është liruar ndërsa i dyshuari, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat