Digjet një autobus, nuk ka të lënduar - Bota Sot
Digjet një autobus, nuk ka të lënduar

Kronikë e zezë

Digjet një autobus, nuk ka të lënduar

Më: 26 janar 2020 Në ora: 10:01
Foto ilustrim

Dëshmitarët që kanë qenë në vendin e ngjarjes kanë dërguar një fotografi dhe kanë treguar se nuk ka persona të lënduar.

Sipas njërit nga ta, autobusi ka qenë duke shkuar në drejtim të Pejës. Gjithçka ka ndodhur shumë shpejt. Udhëtarët janë shtyrë në mes vete dhe kanë arritur të dalin nga autobusi brenda shumë pak minutave”, ka thënë ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat