Humb jetën pasi goditi murin e betonit me veturë - Bota Sot
Humb jetën pasi goditi murin e betonit me veturë

Kronikë e zezë

Humb jetën pasi goditi murin e betonit me veturë

Më: 26 janar 2020 Në ora: 10:52
Ilustrim

Një person ka humbur jetën në një vetaksident në fshatin Balinc të Malishevës.

Sipas Policisë, i dyshuari derisa ishte duke drejtuar veturën e tij nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë kushteve të rrugës, ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në një mur betoni.

Përveç dëmeve materiale lëndime vdekjeprurës ka pësuar vetë drejtuesi vdekjen e të cilit e ka konstatuar ekipi mjekësor.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion. Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat