Serbi sulmon policin në Lipjan, arrestohet - Bota Sot
Serbi sulmon policin në Lipjan, arrestohet

Kronikë e zezë

Serbi sulmon policin në Lipjan, arrestohet

Më: 26 janar 2020 Në ora: 10:54
Ilustrim

Një person i komunitetit serb është arrestuar në Lipjan, pasi që i njëjti në gjendje të dehur, dhe duke i refuzuar t’iu bindet urdhrave të zyrtarëve policor për t’u identifikuar e ka sulmuar fizikisht njërin nga zyrtarët policor, i cili ka pranuar tretman mjekësor.

Në konsultim me prokurorin, i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

Rasti është duke u hetuar. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat