Digjet një objekt që menaxhohej nga AKP-ja - Bota Sot
Digjet një objekt që menaxhohej nga AKP-ja

Kronikë e zezë

Digjet një objekt që menaxhohej nga AKP-ja

Më: 26 janar 2020 Në ora: 11:07
Foto ilustrim

Persona të panjohur ia kanë vurë zjarrin objektit të një ish ndërmarrje, e cila menaxhohej nga Agjencia Kosovare e Privatizimit.

Rasti ka ndodhur mbrëmë në fshatin Studenqan të Suharekës.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe zjarrfikësit, të cilët e kanë shuar zjarrin. Rasti nën hetime.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat