Grabitje parash në Gjakovë - Bota Sot
Grabitje parash në Gjakovë

Kronikë e zezë

Grabitje parash në Gjakovë

Më: 26 janar 2020 Në ora: 14:32
Foto ilustrim

Një person ka raportuar se përgjatë rrugës derisa ishte duke ecur, dy persona të panjohur me forcë i kanë grabitur një shumë parash dhe janë larguar në drejtim të panjohur.

Rasti ka ndodhur dje në Gjakovë.

Njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat