Rrokulliset një veturë në Lipjan - Bota Sot
Rrokulliset një veturë në Lipjan

Kronikë e zezë

Rrokulliset një veturë në Lipjan

Më: 7 shkurt 2020 Në ora: 21:05
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një veturë është rrokullisur në rrugën Kraishtë-Lipjan.

Deri më tani nuk është raportuar për ndonjë të lënduar.

Shkak i këtij vetaksidenti besohet të ketë qenë shpejtësia dhe kushtet jo të mira atmosferike.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat