Përleshje mes disa personave në Ferizaj

Kronikë e zezë

Përleshje mes disa personave në Ferizaj

Më: 8 shkurt 2020 Në ora: 08:56
Ilustrim

Të premten në orët e vona, ka ndodhur një përleshje fizike në mes të disa personave në Ferizaj.

Dyshohet se zënka ka nisur brenda një lokali që ndodhet në afërsi të ndërtesës së komunës dhe pastaj ka vazhduar edhe në rrugë.

Ende nuk dihet arsyeja e këtij konflikti apo numri i personave të lënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat