Freizaj: Kaplohet nga zjarri shtëpia nga qiriri i ndezur - Bota Sot
Freizaj: Kaplohet nga zjarri shtëpia nga qiriri i ndezur

Kronikë e zezë

Freizaj: Kaplohet nga zjarri shtëpia nga qiriri i ndezur

Më: 8 shkurt 2020 Në ora: 13:42
Foto ilustrim

Një person në Ferizaj ka raportuar në polici se në shtëpinë në të cilën ka qenë duke banuar, pronë e një tjetri, është përfshirë nga zjarri i cili është shkaktuar nga një qiri që ka qenë i ndezur.

Ankuesi gjatë tentimit për të shuar zjarrin ka pësuar lëndime.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë edhe njësiti i zjarrfikësve të cilët e kanë shuar zjarrin.

Ndërkaq gjatë shuarjes së zjarrit, lëndime ka pësuar dhe një zjarrfikës i cili ka marrë tretman mjekësor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat