Policia dhe FNSH aksion edhe në Pogradec

Kronikë e zezë

Policia dhe FNSH aksion edhe në Pogradec

Më: 8 shkurt 2020 Në ora: 18:53
Ilustrim

FNSH dhe policia po zhvillojnë edhe një aksion në qytetin e Pogradecit, ku janë përqëndruan në dy pika të qytetit.

Në fokus të këtyre  kontrolleve janë personat me precedentë penalë, lëndë narkotike, persona të shpallur në kërkim, mjete të vjedhura etj.

Aksioni në qytet ka nisur  prej dy ditësh dhe është në vazhdim.

Deri tani është kapur një mjet i vjedhur dhe është ndaluar drejtuesi i tij.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat