Vdes një 69 vjeçar nga Kosova në një korridor të një hotelit në Mavrovë të Maqedonisë Veriore

Kronikë e zezë

Vdes një 69 vjeçar nga Kosova në një korridor të një hotelit në Mavrovë të Maqedonisë Veriore

Më: 8 shkurt 2020 Në ora: 19:21
Mavrova

Një 69 vjeçar nga Kosova ka humbur jetën derisa po qëndronte në Qendrën Turistike në Mavrovë.

Sipas raportit të policisë pas bisedimeve me familjarët është vërtetuar se ai ka qenë në Mavrovë në korridorin e hotelit.

Personi i ndjerë, sipas njoftimit të policisë, i ka rënë të fikët dhe është shtrirë.

Me urdhër të Prokurorit trupi i të ndjerit është dërguar për autopsi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat