Ia sheh “sherrin” pastrimit të armës, vetëplagoset një person në Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

Ia sheh “sherrin” pastrimit të armës, vetëplagoset një person në Fushë Kosovë

Më: 9 shkurt 2020 Në ora: 12:37
Ilustrim

Dje rreth orës 14:40, në Fushë Kosovë, një person përderisa ishte duke pastruar armën, është vetë plagosur në shuplakë të dorës.

I njëjti është dërguar për tretman mjekësor në QKUK, ndërsa njësiti policor ka konfiskuar armën-pistoletë me një karikator me dy fishek dhe një gëzhojë.

Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat