Gjilan, zhduket një femër që nga 3 shkurti - Bota Sot
Gjilan, zhduket një femër që nga 3 shkurti

Kronikë e zezë

Gjilan, zhduket një femër që nga 3 shkurti

Më: 9 shkurt 2020 Në ora: 12:38
Ilustrim

Që nga 3 shkurti, është zhdukur një femër nga Gjilani.

Ankuesi mashkull K-Shqiptar ka informuar se motra e tij viktima femër K-Shqiptare është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat