Luanin me lojëra të fati, arrestohen gjashtë persona - Bota Sot
Luanin me lojëra të fati, arrestohen gjashtë persona

Kronikë e zezë

Luanin me lojëra të fati, arrestohen gjashtë persona

Më: 9 shkurt 2020 Në ora: 15:39
Foto ilustrim

Gjashtë persona janë arrestuar në Gjakovë, pasi që janë hasur në një lokal duke luajtur me lojëra të fatit.

Si provë materiale janë sekuestruar tri aparata të lojërave të fatit, 618 copë qipa për poker, një palë letra, një thikë, dy kamera dhe 255 euro para të gatshme.

Me vendim të prokurorit, njëri nga të dyshuarit është ndaluar në mbajtje, ndërsa të tjerët janë liruar.   

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat