Arrestohet dy pejanë që keqpërdorën seksualisht një femër

Kronikë e zezë

Arrestohet dy pejanë që keqpërdorën seksualisht një femër

Më: 10 shkurt 2020 Në ora: 11:36
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona, pasi që dyshohet se kanë dhunuar një femër.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se të shtunën ka arrestuar dy persona pasi që të njëjtit dyshohet se kanë dhunuar një femër.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K-Shqiptar pasi që kishin mbajtur dhe keqpërdorur seksualisht pa vullnetin e saj viktimën femër K-Shqiptare”, thuhet në njoftim.

Policia ka bërë të ditur se, viktima ka pranuar tretman mjekësor ndërsa të dyshuarit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat