Në Pejë dy persona dhunojnë seksualisht një grua – e kishin mbajtur pa vullnetin e saj

Kronikë e zezë

Në Pejë dy persona dhunojnë seksualisht një grua – e kishin mbajtur pa vullnetin e saj

Më: 10 shkurt 2020 Në ora: 11:58
Foto ilustrim

Në Pejë, janë arrestuar dy persona meshkuj.

Këta, dyshohet se dhunuan seksualisht një grua.

Madje në raportin e policisë thuhet që mbajtën e keqpërdorën seksualisht atë, pa vullnetin e saj.

“Pejë, 08.02.2020- N.N. Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K-Shqiptar pasi që kishin mbajtur dhe keqpërdorur seksualisht pa vullnetin e saj viktimën femër K-Shqiptare. Viktima ka pranuar tretman mjekësor ndërsa të dyshuarit me vendim të prokurorit dërgohen në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat