Një vajzë në Prishtinë raportohet e zhdukur nga 31 janari

Kronikë e zezë

Një vajzë në Prishtinë raportohet e zhdukur nga 31 janari

Më: 11 shkurt 2020 Në ora: 10:09
Ilustrim

Më 31 janar ishte zhdukur një vajzë në Prishtinë, më saktësisht në rrugën “Dëshmorët e Kombit”.

Por në Policinë e Kosovës, ky rast është raportuar dje, më 10 shkurt.

“Me datën 10.02.2020 ankuesi mashkull Sh/Shqiptar ka raportuar se deri sa kishte qenë duke shëtitur me vajzën e tij femër Sh/Shqiptare, ajo ishte larguar nga ai dhe nuk dihet se ku ka shkuar”, është e gjitha që theksohet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, ku në fillim tregohet se ajo është zhdukur më 31.01.2020.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat