Zhduket një vajzë në Gjakovë - Bota Sot
Zhduket një vajzë në Gjakovë

Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë në Gjakovë

Më: 11 shkurt 2020 Në ora: 10:34
Foto ilustrim

Një nënë nga Gjakova e ka raportuar në polici zhdukjen e vajzës së saj

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e 2 shkurtit në rrugën “Ali Ibra” në Gjakovë, bën të ditur policia në raportin 24 orësh.

“Rr. Ali Ibra, Gjakovë 02.02.2020 – 21:00. Me datën 10.02.2020 ankuesja femër  kosovare ka raportuar se vajza e saj femër  kosovare ka dalë nga shtëpia dhe ende nuk është kthyer”, thuhet në raportin e policisë.

Po ashtu, bëhet e ditur se viktimën e kanë kërkuar tek familjarët, por nuk e kanë gjetur. Ndërkaq rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat