Arrestohet një person për krim të organizuar - Bota Sot
Arrestohet një person për krim të organizuar

Kronikë e zezë

Arrestohet një person për krim të organizuar

Më: 12 shkurt 2020 Në ora: 10:17
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person nën dyshimin e bazuar se i njëjti ka tentuar të vë në qarkullim çeqe bankare, të bankave të ndryshme ndërkombëtare, me qëllim të përfitimeve materiale në mënyrë të kundërligjshme.

Rasti ka ndodhur të martën në Malishevë, rreth orës 10:20.

Si prova materiale janë konfiskuar disa dokumente dhe një telefon mobil.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat