Tenton të vë në qarkullm çeqe bankare kundërligjshëm, arrestohet - Bota Sot
Tenton të vë në qarkullm çeqe bankare kundërligjshëm, arrestohet

Kronikë e zezë

Tenton të vë në qarkullm çeqe bankare kundërligjshëm, arrestohet

Më: 12 shkurt 2020 Në ora: 10:28
Foto ilustrim

Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar një person në fshatin Bubavec të Malishevës si i dyshuar se i njëjti ka tentuar të vë në qarkullim çeqe bankare, të bankave të ndryshme ndërkombëtare, me qëllim të përfitimeve materiale në mënyrë të kundërligjshme.

Si prova materiale janë konfiskuar disa dokumente dhe një telefon mobil.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat