Vdekje e dyshimtë në Lipjan

Kronikë e zezë

Vdekje e dyshimtë në Lipjan

Më: 12 shkurt 2020 Në ora: 10:30
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në Qendrën e Mjekësisë Familjare në Lipjan është dërguar një femër  kosovare pa shenja jete dhe mjeku ka konstatuar vdekjen e saj.

Rasti ka ndodhur të martën në ora 17:35.

Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat