Arrestohet një person nga Struga për shkak të tregtisë me lëndë narkotike - Bota Sot
Arrestohet një person nga Struga për shkak të tregtisë me lëndë narkotike

Kronikë e zezë

Arrestohet një person nga Struga për shkak të tregtisë me lëndë narkotike

Më: 12 shkurt 2020 Në ora: 17:45

Gjatë ditës djeshme një banorë nga fshati Mislleshevo në Strugë është arrestuar, pas që ëshë kapur me lëndë narkotike.

“Më 11.02.2020 rreth orës 18:00, policia nga stacioni policorë në Strugë në rrugën ‘Brigada Proletare’ në Strugë ka arrestuar K.M. (38) nga fshati Mislleshevo nga Struga, për shkak se gjatë kontrollit është zbuluar dhe konfiskuar paketim të kokainës”, informojnë nga MPB.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat