Vëllezërit nga Malisheva bëhen llom me shufra metalike

Kronikë e zezë

Vëllezërit nga Malisheva bëhen llom me shufra metalike

Më: 13 shkurt 2020 Në ora: 09:53
Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një person,  pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht vëllain e tij duke e goditur me shufër

Rasti ka ndodhur në Malishevë, bënë të ditur policia.

Sipas policisë, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat