Hajnat thyejnë një shtëpi në Reznik të Vushtrrisë - Bota Sot
Hajnat thyejnë një shtëpi në Reznik të Vushtrrisë

Kronikë e zezë

Hajnat thyejnë një shtëpi në Reznik të Vushtrrisë

Më: 16 shkurt 2020 Në ora: 22:15
Foto ilustrim

Në orët e mbrëmjes është thyer nga hajnat një shtëpi në Reznik të Vushtrrisë.

Sipas familjarëve, rasti ka ndodhur në ora 19.00 dhe në momentin e vjedhjes ata nuk kanë qenë në shtëpi.

Hajnat kanë thyer derën e hyrjes dhe kanë vjedhur gjësende të vogla, si parfume e atlete.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet lidhur me rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat