Zhduket një djalë në Gjilan - Bota Sot
Zhduket një djalë në Gjilan

Kronikë e zezë

Zhduket një djalë në Gjilan

Më: 17 shkurt 2020 Në ora: 12:56
Foto ilustrim

Një qytetar nga Gjilani ka raportuar në polici se vëllai i tij është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më

Rasti ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të 15 shkurtit, në rrugën “Vëllezërit Llozana” në Gjilan, ku ankuesi ka njoftuar policinë se nuk dihet asgjë për vendndodhjen e vëllait të tij.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se djali i tij viktima mashkull kosovar, është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij”, bëhet e ditur në raportin e policisë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat