Aksident në Pestovë të Vushtrrisë - Bota Sot
Aksident në Pestovë të Vushtrrisë

Kronikë e zezë

Aksident në Pestovë të Vushtrrisë

Më: 17 shkurt 2020 Në ora: 19:36
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident komunikacioni ka ndodhur para pak çastesh në rrugën Prishtinë – Mitrovicë.

Siç raporton media aksidenti ka ndodhur pranë fshatit Pestovë të Vushtrrisë dhe të përfshira kanë qenë një veturë dhe një automjet kombi-bus.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore, ku veç dëmeve materiale, nuk ka të lënduar, ndërsa si pasojë e aksidentit, janë krijuar kolona të gjata në rrugë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat