Gjendet i vdekur një person në rrugë

Kronikë e zezë

Gjendet i vdekur një person në rrugë

Më: 19 shkurt 2020 Në ora: 13:00
Ilustrim

Trupi i pajetë i një personi është gjetur mesditën e sotme në rrugë, në unazën e qytetit të Korçës.

Kanë qenë kalimtarë të rastit ata që kanë gjetur trupin e pajetë, duke lajmëruar policinë.

Zbulimi është bërë në lagjen nr.18, ndërsa paraprakisht thuhet se bëhet fjalë për 65-vjeçarin Ll.Kuqali.

Lidhur me rrethanat e vdekjes së tij hetimet janë në vijim.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për të hedhur dritë mbi gjithë sa ka ndodhur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat