17 vjeçarja nga Gjilani u detyrua nga i dashuri të kryejë marrëdhënie seksuale me shokët e tij - Bota Sot
17 vjeçarja nga Gjilani u detyrua nga i dashuri të kryejë marrëdhënie seksuale me shokët e tij

Kronikë e zezë

17 vjeçarja nga Gjilani u detyrua nga i dashuri të kryejë marrëdhënie seksuale me shokët e tij

Më: 28 shkurt 2020 Në ora: 21:10
Foto Ilustrim

Do të martohej po atë datë. Por një 17 vjeçare nga Gjilani nuk deshi të martohej me personin që ishte e fejuar, dhe kishte vendosur që të braktisë familjen e të largohej me të dashurin e saj në mesnatën e 23 shkurtit.

Pasi prindi i saj kishte lajmëruar rastin në Policinë Rajonale të Gjilanit, më 24 shkurt i njëjti raportoi se e bija ishte kthyer.

E me gjasë rrugëtimi i saj kishte qenë mjaft i vështirë.

Bazuar në dëshminë që  ajo ka dhënë  në Policinë e Kosovës e të cilën e ka parë T7, e mitura ishte detyruar që të kryejë marrëdhënie seksuale me shokët e të dashurit të saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat