Hyjnë me forcë në lokal për të vjedhur cigare - Bota Sot
Hyjnë me forcë në lokal për të vjedhur cigare

Kronikë e zezë

Hyjnë me forcë në lokal për të vjedhur cigare

Më: 6 mars 2020 Në ora: 11:17
Foto ilustrim

Një person në Mitrovicë ka raportuar në polici se persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë e lokalit të tij dhe nga aty kanë vjedhur disa paketime me cigare të llojeve të ndryshme dhe para.

Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat