Aksidentohen dy automjete në Laprakë, ndërron jetë një nga shoferët - Bota Sot
Aksidentohen dy automjete në Laprakë, ndërron jetë një nga shoferët

Kronikë e zezë

Aksidentohen dy automjete në Laprakë, ndërron jetë një nga shoferët

Më: 7 mars 2020 Në ora: 08:41
Ilustrim

Aksident mepasojë një të vdekur është regjistruar në orët e para të mëngjesit të sotëm në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në Laprakë. Mësohet se në aksident janë përfshirë dy automjete, ndërkohë që njëri prej drejtuese ka ndërruar jetë.

Aktualisht nuk dihet ende identiteti i personit që ka humbur jetën, ndërkohë që policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat