Dhunoi gruan dhe tentoi të vetëvritej, arrestohet 50-vjeçari - Bota Sot
Dhunoi gruan dhe tentoi të vetëvritej, arrestohet 50-vjeçari

Kronikë e zezë

Dhunoi gruan dhe tentoi të vetëvritej, arrestohet 50-vjeçari

Më: 7 mars 2020 Në ora: 08:54
Ilustrim

Dhuna në familje godet sërish në Durrës. Një 50 vjeçar ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij, shtetases me iniciale E.H 42 vjeçe e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Pas ngjarjes, 50 vjeçari, shtetasi me inciale A.H tentoi të vetëvarej por që u shpëtua në kohë nga forcat e policisë, të cilët e kanë shoqëruar në ambjentet e Komisariatit të Policisë Durrës për veprime të mëtejshme.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 06.03.2020, rreth orës 22:15, në lagjen nr.13, Durrës, shtetasi A.H.,50 vjeç, ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij, shtetases E.H.,42 vjeçe, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Më pas shtetasi A.H., ka tentuar të vetëvaret, por është shpëtuar në kohë nga forcat e policisë të cilët më pas e kanë shoqëruar në ambjentet e Komisariatit të Policisë Durrës për veprime të mëtejshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat