​Aksident trafiku në Shkaban, një person lëndohet rëndë - Bota Sot
​Aksident trafiku në Shkaban, një person lëndohet rëndë

Kronikë e zezë

​Aksident trafiku në Shkaban, një person lëndohet rëndë

Më: 7 mars 2020 Në ora: 10:12
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident ka ndodhur në para disa minutave në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, konkretisht në fshatin Shkabaj të Obiliqit, ku si pasojë është lënduar rënd një person.

Sipas dëshmitarëve të cilët kanë dërguar edhe video e fotografi, në aksident janë përfshirë një kamion dhe dy vetura.

Në vendin e ngjarjes kanë dal policia dhe zjarrfikësit, ndërkohë mësohet se edhe dy persona të tjerë kanë marrë lëndime më të lehta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat