Ngacmon të miturën, shoqërohet në polici - Bota Sot
Ngacmon të miturën, shoqërohet në polici

Kronikë e zezë

Ngacmon të miturën, shoqërohet në polici

Më: 7 mars 2020 Në ora: 13:28
Foto ilustrim

Në stacionin policor të Suharekës është shoqëruar një person i dyshuar pasi që i njëjti ditë më parë në një kafeteri kishte ngacmuar një vajzë të mitur.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat