Arrestohet një person në Gradicë, policia tregon arsyen - Bota Sot
Arrestohet një person në Gradicë, policia tregon arsyen

Kronikë e zezë

Arrestohet një person në Gradicë, policia tregon arsyen

Më: 7 mars 2020 Në ora: 15:34
Foto ilustrim

Është arrestuar një person në Gradicë të Drenasit, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje të mëhershme kishte kanosur viktimën mashkull (i mitur).

Arrestimi i të dyshuarit ka ndodhur të shtunën në ora 08:00.

Policia ka njoftuar se me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti ka shkuar në gjykatë me procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat