Theren me thikë dy persona në Prishtinë - Bota Sot
Theren me thikë dy persona në Prishtinë

Kronikë e zezë

Theren me thikë dy persona në Prishtinë

Më: 8 mars 2020 Në ora: 11:52
Foto ilustrim

Dy persona janë therur me thikë në Prishtinë.

Rasti ka ndodhur të premten në rrugën “Xheladin Hana”, ku viktimat kanë raportuar se janë sulmuar fizikisht me mjet të mprehtë-thikë, nga disa të dyshuar të panjohur.

Viktimat janë dërguar në QKUK dhe të njëjtit, pas pranimit të tretmanit mjekësor janë liruar

“Dy viktimat meshkuj K-Shqiptarë, kanë raportuar se janë sulmuar fizikisht me mjet të mprehtë-thikë, nga disa të dyshuar të panjohur. Viktimat janë dërguar në QKUK dhe të njëjtit, pas pranimit të tretmanit mjekësor janë liruar. Lidhur me rastin, janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj K-Shqiptarë dhe të njëjtit, pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohen në mbajtje”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat