Kaçanikasin e mbyllin në barakë, i’a grabisin të hollat - Bota Sot
Kaçanikasin e mbyllin në barakë, i’a grabisin të hollat

Kronikë e zezë

Kaçanikasin e mbyllin në barakë, i’a grabisin të hollat

Më: 8 mars 2020 Në ora: 12:39
Foto ilustrim

Në Fshatin e Vjetër të Kaçanikut, me 7 mars është raportuar se një mashkull, roje në një depo mobilerie, është mbyllur në një barakë dhe tre persona të maskuar dhe nën kërcënimin e armës nga depoja kanë grabitur 300-400 euro dhe janë larguar në drejtim të panjohur.

Nuk raportohet për të lënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat