Zhduket një vajzë në Prizren - Bota Sot
Zhduket një vajzë në Prizren

Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë në Prizren

Më: 8 mars 2020 Në ora: 12:45
Foto ilustrim

Një grua nga Prizreni ka raportuar në polici se vajza e është zhdukur.

Sipas raportit të policisë, thuhet se vajza ka dalë nga shtëpia dhe nuk nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat