Zjarr në një shtëpi në Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

Zjarr në një shtëpi në Fushë Kosovë

Më: 9 mars 2020 Në ora: 10:05
Foto ilustrim

Dje rreth orës 10:50 minuta në rrugën “Hashim Hajdini”, në Fushë Kosovë një pjesë e një shtëpie është përfshirë nga zjarri.

Njësitë relevante dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin, njofton raporti 24 orësh i policisë.

Nuk raportohet për të lënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat