Ngjarje e rëndë në këtë fshat të Malishevës, këmbësori vdes pasi goditet nga kamioni - Bota Sot
Ngjarje e rëndë në këtë fshat të Malishevës, këmbësori vdes pasi goditet nga kamioni

Kronikë e zezë

Ngjarje e rëndë në këtë fshat të Malishevës, këmbësori vdes pasi goditet nga kamioni

Më: 9 mars 2020 Në ora: 21:55
Ilustrim

Një person i moshës 39 vjeçare ka ndërruar jetë, pasi që i njëjti është goditur nga një kamion në Llozicë të Malishevës.

Vdekjen e tij e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë Nysret Xhurkaj.

“Sot rreth orës 19:30, ka vdekur një person. Nga konstatimi i mjekut ka dal që goditja ishte fatale, kurse personi i vdekur ishte i moshës 39 vjeqare. I dyshuari është arrestuar dhe gjendet në stacionin e policisë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat